Zafer Kablo Gruplama olarak; Elektrik-Elektronik sektörüne hizmet vermek amacıyla 1996 yılında kurulmuş olup günümüze kadar kablo gruplama sektörü hizmetine devam etmektedir. Zafer Kablo Gruplama; alanın da uzman, dinamik kadrosu ile hizmetleri verdiği Otomotiv, Beyaz Eşya, Isıtma-Soğutma, İklimlendirme, Elektrikli küçük ev aletleri ve bunun gibi daha birçok alanın kablo gruplamasını yaparak sektörün öncü tedarikçilerden biri olmayı hedeflemiştir. Sektörde kaliteyi ilke edinerek rekabetçi fiyatları ile her geçen süre zarfın da adını duyuran, sektörün dinamik çözüm ortağıdır. Ekipmanlarımız, üretim süreçlerin de hız ve minimum maliyeti sağlamak amacıyla özel olarak geliştirilmektedir. Özellikle müşterilerimizin iş yoğunluğu dikkate alınarak, kablo gruplama için bulundurması gereken ekipman ve personel ihtiyacını karşılayabilmektedir.

Vizyonumuz;
Yaratıcı, teknolojiyi izleyen ve her zaman uygar çalışanlarımız ile fark yaratan yüksek performansa sahip olmak. Kalite bilincini ön planda tutarak memnun müşteri ağımızı hedef pazarlarda geliştirmek ve öncü kuruluşlardan olmak.

Misyonumuz
Ürün kalitesini sürekli iyileştirerek, “Bir defada hatasız en kaliteli ürünü” sunmak, pazarın gelişimine ve değişimine ayak uydurmak, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak, Kalite Yönetim Sisteminin tüm çalışanlar tarafından benimsenmesini ve geliştirilmesini sağlamaktır.